9

Rezydencja we Wrocławiu

Eleganckie wnętrza zaprojektowane przez architekta współpracującego z właścicielami i nasze meble. To kolejna wspólna realizacja. Założenia co do wykonania były konkretnie określone. Dobra jakość materiału, która bardzo lubi się z prostą i minimalistyczną formą wypełniły pomieszczenia. Kolorystyka i rodzaj materiału, który został zawężony do kilku elementów doskonale spięły całość wnętrza.

Duże płaszczyzny lakierowanych frontów szaf odbijają światło wpadające do domu przez panoramiczne okna. Wnętrza tych zabudów wyposażone zostały w systemy podnoszonych drążków i mechanizmy szuflad np.: do segregacji butów.

Zabudowa kuchenna została połączona z kilku materiałów tj. lakierowany w połysku MDF, fornir dębowy w naturalnym wybarwieniu, kamień na blatach, szkło lakierowane w kolorze czarnym. Moduły szafek wyposażone zostały w bardzo dobrej klasy okucia i mechanizmy. Ciekawostką może być zastosowanie dodatkowych blatów śniadaniowych montowanych w szufladach, zabudowa TV w szafie wysokiej( poza innym dobrej klasy sprzętem AGD).

Cześć jadalni stykająca się z kuchnią została zabudowana szafkami z modułami szuflad i obłożona fornirem dębowym – dla wzmianki wspomnę, że szuflady narożne wysuwają się w całości z boczną obudową ściany. Tak jak ściany holu, które również sąsiadują z kuchnią.

Ogromna sypialnia główna została wyposażona w zabudowę szaf garderobianych wykonanych w takim samym materiale jak w innych pomieszczeniach ale w nieznacznie zmienionej kolorystyce. Moduł szuflad wykonany z forniru stanowi zagłówek dla łóżka. Tapicerowanie wykonaliśmy również na całej konstrukcji łóżka. Szafki nocne na potrzeby inwestorów zostały wyposażone w nietypowe media porty – bardziej udomowione.

Dalsze pomieszczenia zostały zagospodarowane w równie estetyczne, eleganckie zabudowy. Jesteśmy dumni z naszej pracy, cieszymy się z tego, że nasi klienci są zadowoleni z naszych mebli. Dowiedzieliśmy się, że niedługo znowu się spotkamy…

Mamy przyjemność zacytować klika zdań naszej klientki, oto one:

„MP studio wykonało meble do mojego domu oraz do mojego gabinetu lekarskiego. Wszystkie meble wykonane zostały z najwyższą starannością i ogromną dbałością o detale, ponadto są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Pani Magda i Pan Paweł znają wszystkie nowinki ze „ świata meblarskiego”, najnowsze materiały i rozwiązania techniczne. Myślę, że nasz współpraca jest tak udana, bo Państwo Janiukowie są niezwykle sympatycznymi i otwartymi ludźmi.
Dziękuję za współpracę i pozdrawiam. Edyta Englander”

Klient: Inwestor prywatny Data: Październik 2011