pierwsze

Meble do Gabinetu Dermatologii Estetycznej

Piękne wnętrza wrocławskiego gabinetu dermatologii estetycznej i nasze meble, to doskonałe połączenie. Dla naszej wieloletniej inwestorki wykonaliśmy nietypowe zabudowy zaprojektowane przez architekta współpracującego z właścicielką.

Wyzwaniem było wykonanie giętego blatu biurka wykonanego w wysokim połysku z plastycznego materiału. Odpowiedni promień gięcia wymagał w pierwszej kolejności wykonania tzw. kopyta – szablonu. Zmagaliśmy się z jego wielkością ponieważ blat w założeniu miał być wykonany z jednego kawałka materiału, dodatkowo ciętego pod skosem. Ciekawostką jest również to, że cześć robocza blatu wyposażona została w szkło, co spowodowało konieczność zmniejszenia grubości blatu na tym odcinku o kilka milimetrów. Kilka tygodni przygotowań zaowocowało pięknym meblem, z czego jesteśmy dumni. Transport i montaż, to było kolejne wyzwanie, z którym poradziliśmy sobie właściwie.

Meble w recepcji w dwóch kolorach mieszczą w sobie zamykane szuflady na kartoteki, sprzęty biurowe i miejsce na produkty. Pozostałe szafki i zabudowy tj. zabudowa liczników w poczekalni czy nietypowa szafka w łazience, zostały dostosowane do założeń projektowych i wymiarów pobranych z wnętrz kamienicy.

Współpraca z architektami jest dla nas łatwa, rozumiemy ich język, sposób przekazu ponieważ sami projektujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrozumieć założenia projektowe i przełożyć to na proces produkcyjny nie tracąc niczego po drodze.

 

Klient: Firma - Wrocław Data: Lipiec 2014